Kurucu Müdürümüzden

    1993 yılında Boğaziçi Dershanesi ile temeli atılan Boğaziçi Eğitim Kurumları 26 yılı aşan tecrübesini 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminde Sayın Nafi GÜRAL’ın şehrimize kazandırdığı modern kampüse taşıyacak olmanın gururunu yaşıyor. Bu yıla kadar sadece Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak hizmet veren okulumuz önümüzdeki yıldan itibaren bünyesine ANAOKULU,  İLKOKUL ve FEN LİSESİ de ekleyerek büyümeye ve şehre değer katmaya devam ediyor.

   Boğaziçi Şehir Koleji olarak sürekli öğrenen ve gelişen, etik ve estetik değerleri önemseyen ilkeli ve güvenilir bir eğitim kurumu olarak başarılı ve deneyimli öğretmen kadromuz rehberliğinde, dijital çağa uygun biçimde yapılandırdığımız nitelikli öğrenme ortamlarımızda, öğrenci merkezli ve etkileşimli eğitim programlarımız, çağdaş ve özgün öğretim modelimiz, uluslararası ölçünlü yabancı dil öğretimimiz, sürdürülebilir bir gelecek için yürüttüğümüz bilim temelli eğitim çalışmalarımız ve projelerimizle küresel yaşam değerlerine sahip bireyler yetiştiriyoruz.. Sevgi, güven ve başarı ilkemiz doğrultusunda eğitim-öğretim yaparken velilerimizin desteği her zaman bizi daha da motive ediyor.

   26. yılımızda da ülkemizi geleceğe en iyi biçimde taşıma inancı ve kararlılığı ile çıktığımız bu yolda öncelikli hedefimizin öğrencilerimizin “iyi bir insan” olarak vatanımıza ve tüm insanlığa üreterek hizmet etmeleri vazgeçilmezimizdir.

Kürşat YAVUZ